O nas

Firma Hydrom działa w branży tworzyw sztucznych od 20 lat. Olbrzymie doświadczenie oraz znajomość branży przekłada się na jakość filamentu, który produkujemy z najwyższej jakości granulatów. Gwarantujemy dużą stabilność średnicy i powtarzalność kolorów. Nasze produkty charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami mechanicznymi i dużą łatwością wydruku.

W ofercie handlowej posiadamy filament ABS i PLA o średnicy 3,00 i 1,75 mm oraz gumę. W podstawowej palecie posiadamy 25 kolorów. Istnieje możliwość wykonania koloru na zamówienie. Asortyment naszej firmy, jak również gama kolorystyczna produktów, jest stale rozwijany.

Każdy wykonany produkt nawijany jest na szpulę, pakowany próżniowo i umieszczany w opakowaniu kartonowym.  W opakowaniach zbiorczych zamieszczonych jest 20 szpul (dla filamentu w opcji 0,2 kg i 0,5 kg) oraz 10 szpul (dla filamentu w opcji 1 kg).

Zakład produkcyjny naszej firmy zlokalizowany jest w Mstowie koło Częstochowy. Park maszynowy firmy składa się z czterech linii produkcyjnych, co umożliwia produkcję szerokiej gamy kolorów oraz duże moce przerobowe.

Najwyższa jakość naszych produktów oraz atrakcyjne ceny zostały dostrzeżone nie tylko na rynku polskim ale również w innych krajach Europy. Firma Hydrom dokłada wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów i rynku filamentu do drukarek 3D poprzez stałe udoskonalanie technologii produkcji oraz rozwój sieci dystrybucyjnej.